نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ترس از مادر شدن

1096
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14401
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از مادر شدن

باسلام
    من زنے 26سالہ هستم و6ماه است کہ ازدواج کرده ام.و درحال حاضر با مادرو برادر شوهرم زندگے مےکنم و البتہ گهگاهے سر مسائل مختلف و اختلاف سلیقہ دعوا داریم.
    چندوقتے است کہ همسرم از من مےخواهد کہ بچہ دار شویم من هم قبول کردم.ولے مےترسم. مےترسم نتونم خوب تربیتش کنم.مےترسم تو دوران باردارے مجبور بہ استراحت بشم و همہ باهام بد برخورد کنن.(آخہ قبل ازدواج مےدیدم کہ مادرشوهرم و خالہ شوهرم همش از تنبلے عروس خالہ حرف مےزدن)مےترسم هنوز زود باشہ واسہ بچہ دار شدن. مےترسم از همہ چے مےترسم. اینو بہ همسرم گفتم ولے میگہ بچہ دار بشیم ترست مےریزه. ولے من بازم مےترسم.وقتے بہ بچہ فکر مےکنم یہ جورے مےشم.منم بچہ دوس دارم ولے بچہ دیگران. بچہ خواهرم بچہ همسایہ.. نمےدونم بچہ مےخوام یانہ. مےترسم فقط

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14045
    تشکـر
    964
    تشکر شده 1,477 بار در 547 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ترس از مادر شدن

سلام دوست عزیز.
    همیشه سعی کنید با ترستون مقابله کنید و برید توو دلش.
    اما در مورد بچه دار شدنتون.
    اول برای خودتون تعیین کنید که بچه می خوایید یا نه.برای این کار میتونید به آخر کار فکر کنید.به این فکر کنید که یه دختر یا پسر کوچولو ی خوب به دنیا میارید و لذت از وجودش میبرید.
    این باعث میشه که هر کسی در این راه بچه دار شدنتون مانعتون بشه و یا هر حرفی بزنه دیگه براتون مهم نیست.چون شما هدفتون رو مشخص کردید و برای رسیدن به اون هر مانعی رو از سر راه بر میدارید.می خواد حرف مادر شوهرتون باشه ، حرف خاله ی همسرتون باشه و یا هر کس دیگه.

به آخرش فکر کنید.به اون بچه ی معصومی فکر کنید بعد از 9 ماه زحمت به دنیا میارید.
    در ضمن هیچ گونه هم ترس نداره.
    تمام ترس شما از حرف دیگران هست.
    نه در بچه دار شدن بلکه در تمامی مراحل زندگیتون نباید حرف دیگران براتون مهم باشه.چون اگر بخوایید اهمیت بدید به این حرف ها زندگیتون رو تحت تاثیر قرار میده.
    البته ناگفته نماند که نگه داشتن احترام مادر همسرتون و یا خاله شون نباید از بین بره.

3. 3 کاربران زیر از mahdianshakib بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط tanhayy66 نمایش پست ها
    باسلام
    من زنے 26سالہ هستم و6ماه است کہ ازدواج کرده ام.و درحال حاضر با مادرو برادر شوهرم زندگے مےکنم و البتہ گهگاهے سر مسائل مختلف و اختلاف سلیقہ دعوا داریم.
    چندوقتے است کہ همسرم از من مےخواهد کہ بچہ دار شویم من هم قبول کردم.ولے مےترسم. مےترسم نتونم خوب تربیتش کنم.مےترسم تو دوران باردارے مجبور بہ استراحت بشم و همہ باهام بد برخورد کنن.(آخہ قبل ازدواج مےدیدم کہ مادرشوهرم و خالہ شوهرم همش از تنبلے عروس خالہ حرف مےزدن)مےترسم هنوز زود باشہ واسہ بچہ دار شدن. مےترسم از همہ چے مےترسم. اینو بہ همسرم گفتم ولے میگہ بچہ دار بشیم ترست مےریزه. ولے من بازم مےترسم.وقتے بہ بچہ فکر مےکنم یہ جورے مےشم.منم بچہ دوس دارم ولے بچہ دیگران. بچہ خواهرم بچہ همسایہ.. نمےدونم بچہ مےخوام یانہ. مےترسم فقط
    سلام
    ترسیدن عیب نیست، ترسیدنی که مانع انجام کاری بشه عیبه!
    بترس و اقدام کن، بهترین راه برای یه مادر خوب شدن اقدام به این کاره، هیچ کس نمیتونه تو ساحل شناگر خوبی بشه. هنوز که مادر نشدی پس نمیتونی قضاوت کنی که آیا برات سخته یا نه. تاخیر در اقدام به کاری بیشتر ترس رو زیاد می کنه.
    در ضمن می تونی با کتاب های مختلف خودت رو برای مادر شدن آماده کنی، یه مادر خوب
    همسرت رو هم بیشتر در جریان حست قرار بده و بهش بگو که به حمایتش نیاز داری، مطمئن باش کمکت می کنه.
    امضای ایشان

5. 2 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6459
    تشکـر
    5,007
    تشکر شده 3,611 بار در 1,092 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام، در ادامه حرف دوستان خوبم خواستم دو تا نکته را هم اضافه کنم

نکته اول: خوبه که شما واقع بینانه شرایط زندگی حاضر با مادر و برادرشوهرتون را هم در نظر داشته باشین...
    اما آیا این شرایط به زودی تغییر میکنه که بخواین بچه دار شدنتون را براش به تعویق بندازین؟

نکته دوم سن شماست، که اگه سنتون بره بالا مادر شدن براتون سخت تر میشه و ممکنه مشکلاتی به همراه بیاره
    امضای ایشان

7. 3 کاربران زیر از naghme بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد